IMED

Masaż leczniczy Warszawa – Gabinet masażu
Wola i Bemowo

Górczewska 228a lokal U3
01-460 Warszawa

Tel: 22 370 25 45

Tel Kom: +48 534-534-190, +48 535-552-537

Pon-Pt. 8:00 - 17:00
Sob. 10:00 - 16:00

W RAZIE POTRZEBY
MOŻEMY OTWORZYĆ SKLEP – 24H

Masaż leczniczy jest jednym z najskuteczniejszych zabiegów wspomagających powrót do zdrowia pacjenta. Warto z niego korzystać, ponieważ to skuteczna, bezpieczna i przyjemna forma terapii. Uśmierzenie bólu i przyspieszenie procesu regeneracji organizmu jest wyjątkowo istotnym czynnikiem podczas okresu rekonwalescencji.

Gabinet masażu w Warszawie – co oferujemy

Wszystkie realizowane przez nas zabiegi są przeprowadzane przez doświadczonych fizjoterapeutów. Sprawdź naszą ofertę i znajdź masaż dla siebie!

Profesjonalny masaż kręgosłupa

Masaż leczniczy wymaga szczegółowej wiedzy i profesjonalnego podejścia. Dlatego nasza kadra składa się z wysoko wykwalifikowanych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. Masaż kręgosłupa (Warszawa) jest poprzedzony szczegółowym wywiadem, podczas którego terapeuta zbiera informacje o stanie zdrowia pacjenta i poprzednich metodach leczenia.

Masaże lecznicze

Masaż leczniczy jest zalecany przede wszystkim osobom, u których stwierdzono wady postawy czy zmiany zwyrodnieniowe, a także u tych, którzy prowadzą siedzący tryb życia lub są narażeni na przeciążenia kręgosłupa. Taka forma terapii pozwala zmniejszyć dolegliwości bólowe u pacjentów cierpiących m.in. na rwę kulszową czy dyskopatię.

Masaże sportowe

Masaże sportowe poleca się osobom, które aktywnie uprawiają sport i chciałyby poprawić swoją formę lub przyspieszyć powrót do treningów po kontuzjach. Specjalistyczne techniki stosowane przez fizjoterapeutów pozwalają na szybszą regenerację i zmniejszenie dolegliwości bólowych.

Masaże relaksacyjne

Masaż relaksacyjny jest idealną formą regeneracji zarówno po wysiłku fizycznym, jak i psychicznym. Likwiduje stres i pozwala zredukować napięcia mięśniowe, poprawia samopoczucie i pozytywnie wpływa na skórę. Odwiedź nasz gabinet masażu i pozwól sobie na chwilę odpoczynku!

Masaże odchudzające

Masaż odchudzający przyspiesza metabolizm i pomaga w rozbiciu komórek tłuszczowych. Ma korzystne działanie zdrowotne. Wpływa na gładkość skóry, redukuje obrzęki i pomaga zmniejszyć cellulit.

Masaże antycellulitowe

Doskonale wiemy, jak uśmierzyć ból i poprawić samopoczucie, a także jak wymodelować i ujędrnić skórę. Masaż antycellulitowy uważa się za jeden z najskuteczniejszych sposobów na pozbycie się cellulitu i osiągnięcie smukłej sylwetki. Dlatego warto stosować go regularnie.

Drenaż limfatyczny

Drenaż limfatyczny jest zabiegiem, który może być wykonywany ręcznie lub za pomocą aparatów do kompresji pneumatycznej. Polega na stymulacji układu limfatycznego i krwionośnego. Wykonuje się go okrężnymi ruchami dłoni w przypadku drenażu manualnego lub wypełniając powietrzem specjalne mankiety, w których umieszcza się obrzękniętą kończynę (drenaż mechaniczny).

Dlaczego warto skorzystać z masaży leczniczych realizowanych przez nas w Warszawie?

Jeśli interesuje Cię masaż leczniczy, Warszawa jest miastem, w którym dojadą do Ciebie nasi specjaliści. Zaufaj doświadczonej kadrze – umów się na wizytę!

Masaże rehabilitacyjne IMED

Projekt i wykonanie www.pcmagic.pl