IMED

Rehabilitacja Warszawa
– Znajdź fizjoterapeutę

Górczewska 228a lokal U3
01-460 Warszawa

Tel: 22 370 25 45

Tel Kom: +48 534-534-190, +48 535-552-537

Pon-Pt. 8:00 - 17:00
Sob. 10:00 - 16:00

W RAZIE POTRZEBY
MOŻEMY OTWORZYĆ SKLEP – 24H
Tel. 784 004 915

Wiemy jak pomóc pacjentom, którzy nieustannie walczą z bólem. Rehabilitacja po urazach, wypadkach czy w trakcie choroby jest kluczowym momentem powrotu do zdrowia. Dlatego warto rozpocząć ją jak najszybciej, wybierając zaufanych specjalistów.

Rehabilitacja w Warszawie – wybierz profesjonalnego fizjoterapeutę

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wykwalifikowanej kadrze oferujemy profesjonalne usługi z zakresu rehabilitacji domowej. Elastyczny grafik wizyt pozwala na wybranie wygodnej godziny zabiegów. Z kolei nowoczesne metody fizjoterapeutyczne umożliwiają szybki powrót do zdrowia.

Co może zrobić dla Ciebie nasz fizjoterapeuta?

Dajemy z siebie wszystko, aby nasi pacjenci jak najszybciej wrócili do formy. Rehabilitacja domowa jest wygodna i gwarantuje prywatność. Nasz fizjoterapeuta (Warszawa) dojedzie w dowolne miejsce na terenie miasta. Specjalizujemy się w kilku dziedzinach rehabilitacyjnych. Należy do nich fizjoterapia pourazowa, korekcja wad postawy, gimnastyka korekcyjna i kinesiotaping.

Fizjoterapia pourazowa

Łagodzimy dolegliwości związane z bólami kręgosłupa, dyskopatią, bólami stawowymi i mięśniowymi. Pomagamy także z rwą kulszową i barkową, bólami zwyrodnieniowymi stawów, po urazach, zwichnięciach i złamaniach.

Oferujemy fizjoterapię pooperacyjną. Między innymi po takich zabiegach jak endoprotezy stawu biodrowego, barkowego i kolanowego, rekonstrukcji więzadeł krzyżowych i innych.

Korekcja wad postawy

Specjalne ćwiczenia wzmacniają wybrane grupy mięśniowe oraz pomagają nabrać nawyki przyjmowania prawidłowej postawy podczas codziennie wykonywanych czynności. Jest to bardzo ważne do prawidłowego funkcjonowania układu ruchu.

Gimnastyka korekcyjna

Odpowiednia gimnastyka pozwalają spowolnić zmiany związane z wadami postawy. Szczególnie wskazana jest u dzieci i młodzieży, których ciało łatwo poddaje się korekcji.

Rehabilitacja neurologiczna

Celem zabiegów jest przywrócenie pacjentowi jak najwięcej sprawności, które utracił w wyniku choroby. Proces neurorehabilitacji obejmuje też stymulację tych części mózgu, które nie zostały uszkodzone. Specjalizujemy się w pomocy pacjentom po udarach mózgu i urazach czaszkowo-mózgowych, po uszkodzeniu rdzenia kręgowego, a także cierpiącym na SM, SMA, chorobę Parkinsona, porażenia i niedowłady kończyn oraz nerwobóle.

Kinesiotaping

Kinestotaping, czyli plastrowanie dynamiczne polega na aplikacji specjalnej taśmy, która pomaga uregulować napięcie mięśniowe w danej części ciała. Delikatnie naciągając skórę, taśma poprawia pracę układu limfatycznego, zmniejsza stany zapalne i wspomaga gojenie podskórnych krwiaków. Plastry wpływają też na receptory bólu i czucia głębokiego, przynosząc pacjentowi ulgę na czas rekonwalescencji. Rehabilitacja domowa (Warszawa) oferowana przez naszych specjalistów bardzo często wspomagana jest kinesiotapingiem, który przyspiesza powrót do zdrowia.

Dlaczego warto skorzystać z pomocy naszych fizjoterapeutów w Warszawie?

Oprócz rehabilitacji i zabiegów wspomagających leczenie oferujemy także masaż leczniczy. W naszej ofercie znajduje się:
- rehabilitacja (Warszawa Wola),
- rehabilitacja (Warszawa Bemowo),
- dojazd w dowolne miejsce na terenie miasta.

Zaufaj naszym specjalistom i uwolnij się od bólu!

Rehabilitacje IMED

Projekt i wykonanie www.pcmagic.pl