Produkty: Koncentratory tlenu

Koncentratory tlenu

Koncentratory tlenu niejednokrotnie stają się niezbędnym urządzeniem do tlenoterapii dla osób cierpiących na ciężką niewydolność oddechową. Sprzęt umożliwia dostarczenie pacjentowi w warunkach domowych tlenu o wysokim stężeniu, co ułatwia oddychanie w takich chorobach jak przewlekła obturacyjna choroba płuc, silna astma oskrzelowa lub nowotwór płuc. Dodatkowo niewielki, działający w sposób ciągły koncentrator tlenu jest świetną alternatywą dla pokaźnych rozmiarów butli z tlenem, które ulegają wyczerpaniu, wymagając szybkiej wymiany. Wypożyczalnia koncentratorów tlenu IMED doskonale zna potrzeby swoich klientów, dostarczając im niezawodny sprzęt najwyższej jakości, ułatwiający codziennie funkcjonowanie. Przed rozpoczęciem stosowania urządzenia, warto przedyskutować tę kwestię ze swoim lekarzem pulmonologiem, ustalając czas tlenoterapii oraz jej zakres.

Gdzie wypożyczyć koncentrator tlenu w Warszawie?

Wbrew pozorom i powszechnym opiniom korzystanie z urządzenia jest bardzo proste oraz intuicyjne. Chorzy bez problemu poradzą więc sobie z wyzwaniem, jakie może stanowić dla nich koncentrator tlenuWypożyczalnia sprzętu medycznego IMED oferuje szeroką dostępność aparatury do tlenoterapii, a także specjalistyczną pomoc i doradztwo w doborze właściwego urządzenia. Koncentrator tlenu wytwarza w sposób nieprzerwany tlen, oddzielając ten pierwiastek zawarty w powietrzu atmosferycznym od azotu. Tlenoterapia nie musi być więc wykonywana jedynie w warunkach szpitalnych i z użyciem wymagającej szczególnej ostrożności butli z tlenem. Bez problemu przeprowadzisz ją także w domu z nieocenioną pomocą, jaką daje koncentrator tlenu. Na terenie Warszawy dostarczymy Ci sprzęt prosto pod wskazany przez Ciebie adres, dzięki czemu wypożyczenie aparatury nie będzie wymagało wyczerpującego wysiłku.

Dlaczego warto zdecydować się na koncentrator tlenu z wypożyczalni?

Potrzebny Ci własny koncentrator tlenu? Wypożyczalnia IMED (Warszawa) może okazać się najlepszym pomysłem. Zakup własnego koncentratora tlenu nie należy do najtańszych, jednak istnieją na szczęście znacznie tańsze alternatywy. Nasza wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego udostępnia swoje urządzenia klientom na dowolny, uwarunkowany od jego potrzeb czas. Urządzenie możesz przykładowo wypożyczyć na tydzień, aby przetestować jego funkcjonalność, a następnie skorzystać z abonamentu miesięcznego lub dłuższego. Dzięki temu koncentrator tlenu możesz przetrzymywać w swoim domu tak długo, jak będzie na to wskazywała potrzeba tlenoterapii. Urządzenie może być używane w domu z wykorzystaniem przewodu z kaniulą nosową lub maską, a najwygodniejszy sposób pomożemy dopasować Ci indywidualnie. 

Zapraszamy do skorzystania z naszych specjalistycznych usług. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania oraz doradzimy w doborze najlepszego sprzętu!

Projekt i wykonanie www.pcmagic.pl