Produkty: Wózki inwalidzkie

Wózki inwalidzkie

Wózki inwalidzkie to niezbędne akcesoria medyczne, które powinny znaleźć się na wyposażeniu każdej osoby niepełnosprawnej lub po ciężkiej operacji, czy urazie. Dają one nie tylko pewną niezależność w samodzielnym poruszaniu się, ale także odciążają opiekuna sprawującego pieczę nad chorym. Nasza profesjonalna wypożyczalnia wózków inwalidzkich oraz innego sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego pomoże Ci dobrać właściwy rodzaj wózka do urazu, a także codziennych potrzeb.

Wypożyczenie wózka inwalidzkiego – na czym polega?

IMED to wypożyczalnia sprzętu medycznego, w której znajdziesz wszystkie niezbędne akcesoria dla rekonwalescenta oraz podstawowe urządzenia wspierające rehabilitację i powrót do zdrowia. Aby korzystać ze sprzętu medycznego, nie musisz od razu go kupować. Wystarczy skorzystać z usług wypożyczalni. Przystępne ceny sprawiają, że dla wielu osób wymagających czasowego wsparcia, jest to jedno z najlepszych rozwiązań. Część osób decyduje się również na wynajem wózka inwalidzkiego w trakcie oczekiwania na dofinansowanie z NFZ lub PFRON na jego zakup. Wypożyczenia można dokonać zarówno na doby, kiedy sprzęt jest potrzebny jedynie chwilowo, jak i w abonamencie miesięcznym na dłuższy okres.

Dlaczego warto skorzystać z wypożyczalni wózków inwalidzkich?

Wypożyczalnia wózków inwalidzkich IMED współtworzy profesjonalny personel, który doradzi i pomoże Ci w wyborze wózka właściwego do Twoich potrzeb. Skorzystanie z usług wypożyczalni to również świetna okazja do przetestowania konkretnego modelu wózka oraz pomoc w nagłych sytuacjach. Zdajemy sobie sprawę, że opieka nad chorą osobą nie zawsze jest łatwa, dlatego staramy się nieść profesjonalną pomoc i ulgę w codziennej walce z przeciwnościami losu. Znamy potrzeby swoich Klientów i potrafimy na nie odpowiadać, dzięki czemu warto nam zaufać.

Rodzaje wózków inwalidzkich do wypożyczenia na naszej stronie

W naszej ofercie dostępne są różnorodne wózki inwalidzkie, które pomożemy Ci dostosować do twoich potrzeb i codziennych wyzwań. Ręczny wózek składany sprawdzi się u osób, które mają w pełni sprawne, silne ręce, ponieważ jego obsługa polega na odpychaniu się od dużych kół. Zdecydowanie mniej kłopotliwym modelem, który sprawdzi się u osób o znacznym stopniu niepełnosprawności, jest wózek elektryczny, który obsługuje się za pomocą pilota lub panelu sterującego. Tego typu rozwiązania polecane są osobom, które nie radzą sobie z samodzielnym przemieszczaniem nawet na niewielkich odległościach.

W wypożyczalni IMED znajdziesz również wózek inwalidzki dziecięcy dopasowany do potrzeb oraz wzrostu malucha. Wózki tego typu posiadają zwykle ograniczenia wagowe, dlatego chętnie pomożemy Ci w doborze odpowiedniego modelu. 

 IMED to doświadczona oraz zaufana wypożyczalnia wózków inwalidzkich. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Projekt i wykonanie www.pcmagic.pl