Produkty: Wózki inwalidzkie

Wyświetlone 1-3 z 3.

Wózki inwalidzkie

Wózki inwalidzkie to niezbędne akcesoria medyczne, które powinny znaleźć się na wyposażeniu każdej osoby niepełnosprawnej lub po ciężkiej operacji, czy urazie. Dają one nie tylko pewną niezależność w samodzielnym poruszaniu się, ale także odciążają opiekuna sprawującego pieczę nad chorym. Nasza profesjonalna wypożyczalnia wózków inwalidzkich oraz innego sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego pomoże Ci dobrać właściwy rodzaj wózka do urazu, a także codziennych potrzeb.

Wypożyczenie wózka inwalidzkiego – na czym polega?

IMED to wypożyczalnia sprzętu medycznego, w której znajdziesz wszystkie niezbędne akcesoria dla rekonwalescenta oraz podstawowe urządzenia wspierające rehabilitację i powrót do zdrowia. Aby korzystać ze sprzętu medycznego, nie musisz od razu go kupować. Wystarczy skorzystać z usług wypożyczalni. Przystępne ceny sprawiają, że dla wielu osób wymagających czasowego wsparcia, jest to jedno z najlepszych rozwiązań. Część osób decyduje się również na wynajem wózka inwalidzkiego w trakcie oczekiwania na dofinansowanie z NFZ lub PFRON na jego zakup. Wypożyczenia można dokonać zarówno na doby, kiedy sprzęt jest potrzebny jedynie chwilowo, jak i w abonamencie miesięcznym na dłuższy okres.

Dlaczego warto skorzystać z wypożyczalni wózków inwalidzkich?

Wypożyczalnia wózków inwalidzkich IMED współtworzy profesjonalny personel, który doradzi i pomoże Ci w wyborze wózka właściwego do Twoich potrzeb. Skorzystanie z usług wypożyczalni to również świetna okazja do przetestowania konkretnego modelu wózka oraz pomoc w nagłych sytuacjach. Zdajemy sobie sprawę, że opieka nad chorą osobą nie zawsze jest łatwa, dlatego staramy się nieść profesjonalną pomoc i ulgę w codziennej walce z przeciwnościami losu. Znamy potrzeby swoich Klientów i potrafimy na nie odpowiadać, dzięki czemu warto nam zaufać.

Rodzaje wózków inwalidzkich do wypożyczenia na naszej stronie

W naszej ofercie dostępne są różnorodne wózki inwalidzkie, które pomożemy Ci dostosować do twoich potrzeb i codziennych wyzwań. Ręczny wózek składany sprawdzi się u osób, które mają w pełni sprawne, silne ręce, ponieważ jego obsługa polega na odpychaniu się od dużych kół. Zdecydowanie mniej kłopotliwym modelem, który sprawdzi się u osób o znacznym stopniu niepełnosprawności, jest wózek elektryczny, który obsługuje się za pomocą pilota lub panelu sterującego. Tego typu rozwiązania polecane są osobom, które nie radzą sobie z samodzielnym przemieszczaniem nawet na niewielkich odległościach.

W wypożyczalni IMED znajdziesz również wózek inwalidzki dziecięcy dopasowany do potrzeb oraz wzrostu malucha. Wózki tego typu posiadają zwykle ograniczenia wagowe, dlatego chętnie pomożemy Ci w doborze odpowiedniego modelu. 

 IMED to doświadczona oraz zaufana wypożyczalnia wózków inwalidzkich. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Projekt i wykonanie www.pcmagic.pl