Ortezy wynajem w Warszawie

Sprzęt ortopedyczny umożliwiający stabilizację konkretnych części ciała jest przydatny głównie w nagłych i niespodziewanych sytuacjach. W związku z tym inwestowanie w jego zakup nie zawsze jest ekonomicznym rozwiązaniem. Jeśli uległeś wypadkowi i w związku z tym jesteś zmuszony skorzystać z odpowiedniego sprzętu ortopedycznego, zamiast zakupu powinieneś rozważyć jego wypożyczenie.

Oferta wypożyczalni IMED

Wypożyczalnia ortez IMED to firma z wieloletnim doświadczeniem w wynajmowaniu sprzętu rehabilitacyjnego. Dzięki temu znamy najczęstsze potrzeby naszych Klientów. Wśród oferty akcesoriów medycznych posiadamy m.in. ortezy. Wynajem dotyczy zarówno sprzętu pozwalającego na ustabilizowanie kolana, jak i stawu skokowego.

Orteza stawu skokowego

Firma IMED oferuje wynajem różnych wariantów akcesoriów rehabilitacyjnych. Jedna z dostępnych opcji to orteza stawu skokowego. Wypożyczalnia posiada w asortymencie takie modele, jak:

  • długie,
  • krótkie,
  • z zegarem,
  • bez zegara.

Dodatkowo każdy Klient, zamawiając stabilizator stawu skokowego, powinien wybrać odpowiedni rozmiar – tak, aby był odpowiednio dopasowany. Modele dobierane są na podstawie rozmiarów obuwia, tj. S: 32-36, M: 37-41 oraz L: 42-45.

Oferowane przez nas buty typu Walker charakteryzują się lekką, nieobciążającą, ale jednocześnie wytrzymałą konstrukcją. Dzięki temu odpowiednio stabilizują staw skokowy i nie utrudniają poruszania się. Chodzenie ułatwione jest poprzez wykorzystanie antypoślizgowej podeszwy, a zamontowane z boku szyny umożliwiają odpowiednią regulację. But może być stosowany zarówno na prawą, jak i lewą nogę.

Stabilizator kolana

Oprócz butów typu Walker, w firmie IMED znajduje się także sprzęt stabilizujący kolano, czyli orteza. Wypożyczalnia udostępnia wiele modeli oraz rozmiarów. Sprzęt wzmacnia i zabezpiecza całą dolną kończynę. Ortezy chronią m.in. przed przeprostem i zabezpieczają przed dalszymi urazami. Sprzęt, jaki wynajmiesz w naszej wypożyczalni, jest lekki i wygodny w użytkowaniu.

Zarówno stabilizator przeznaczony do ochrony kolana, jak i model zabezpieczający staw skokowy przeznaczony jest dla osób, które według zaleceń lekarza potrzebują dodatkowego wsparcia. Dzięki skorzystaniu z wynajmu możesz ustabilizować kończyny bez konieczności dokonywania zakupu.

Akcesoria wynajmiesz, odwiedzając stacjonarnie nasz punkt w Warszawie, ale także kontaktując się przez pocztę elektroniczną lub telefon. Oferujemy dowóz sprzętu na terenie Warszawy, istnieje także możliwość odbioru osobistego.

Projekt i wykonanie www.pcmagic.pl