Trójnogi i czwórnogi do rehabilitacji

Sprzęt podpierający bardzo często okazuje się niezbędnym elementem pozwalającym na bezpieczne funkcjonowanie wielu ludzi. Korzystanie z lasek spopularyzowane jest przede wszystkim wśród starszych ludzi. Warto jednak pamiętać, że ze wsparcia tego typu korzystają także młode osoby zmagające się z trudnościami w poruszaniu. Trójnóg rehabilitacyjny umożliwia w takich sytuacjach przemieszczanie bez ryzyka upadku. Inwestowanie w czwórnóg w wielu przypadkach okazuje się jedynie zbędnym wydatkiem. Wynajem sprzętu inwalidzkiego pozwoli Ci na zaoszczędzenie pieniędzy z jednoczesną możliwością korzystania z potrzebnych akcesoriów.

Oferta lasek podpierających

Wypożyczalnia IMED specjalizuje się w wynajmie sprawdzonych i bezpiecznych akcesoriów inwalidzkich. W naszej bogatej ofercie znajdują się zarówno trójnogi inwalidzkie, jak i czwórnogi do rehabilitacji.

Charakterystyka produktów

Oferowane przez nas laski wykonane są z solidnego i wytrzymałego aluminium. Wykorzystanie tego materiału sprawia, że czwórnogi inwalidzkie są odporne na rysy, złamania i inne uszkodzenia mechaniczne. Co więcej, oprócz wyjątkowej wytrzymałości, zarówno trójnogi, jak i czwórnogi inwalidzkie są wyjątkowo lekkie, poręczne i umożliwiają stosunkowo łatwe poruszanie się. Wszystkie modele posiadają ergonomiczną rączkę pokrytą antypoślizgowym materiałem - tak, aby każdy mógł wygodnie i pewnie trzymać laskę. Regulacja wysokości sprawia, że oferowane przez nas trójnogi do rehabilitacji będą odpowiedniego dla każdego bez względu na jego wzrost. Uniwersalność sprzętu umożliwia korzystanie z niego zarówno osobom prawo-, jak i leworęcznym.

Sprzęt odpowiedni dla każdego

Czwórnóg rehabilitacyjny wykorzystywany jest głównie przez osoby starsze zmagające się np. z zaburzeniami równowagi. W przypadku osób, u których wystąpiły urazy ograniczające ich zdolność chodzenia, również sprawdza się laska. Trójnóg rehabilitacyjny to niemal niezbędne wyposażenie szpitali, domów starości oraz ośrodków fizjoterapeutycznych. Poza tym nierzadko wykorzystywany jest również podczas poruszania się na co dzień.

Bezpieczne i pewne przemieszczanie się gwarantuje Pacjentom odpowiednia laska. Czwórnóg rehabilitacyjny pochodzący od sprawdzonego producenta wynajmiesz w warszawskiej wypożyczalni IMED. Aby skorzystać z naszej oferty, wystarczy zamówić trójnogi inwalidzkie, kontaktując się przez pocztę elektroniczną lub telefon. Sprzęt dowozimy na terenie Warszawy, istnieje także możliwość wynajmu bezpośrednio w naszym punkcie.

Wyświetlone 1-2 z 2.

Projekt i wykonanie www.pcmagic.pl