Produkty: Kule inwalidzkie

Wyświetlone 1-1 z 1.

Kule inwalidzkie ortopedyczne

Kule ortopedyczne to niezbędny element wyposażenia dla osób, mających problemy z poruszaniem się. Ich wykorzystanie jest podstawą w przypadku złamań lub urazów, a także stanów pooperacyjnych oraz podczas rehabilitacji i trudności w poruszaniu się u osób starszych. Wygodna podpora z nakładką antypoślizgową jest nie tylko dużym ułatwieniem podczas codziennego funkcjonowania, ale również stanowi bezcenne zabezpieczenie przed upadkiem. Wypożyczalnia IMED oferuje profesjonalny sprzęt, który dopasujemy do potrzeb i oczekiwań każdego pacjenta.

Dlaczego warto wynająć kule inwalidzkie?

Kule inwalidzkie to niezbędne udogodnienie dla osób trwale niepełnosprawnych ruchowo oraz dla tych, które jedynie czasowo potrzebują podparcia. Pomagają one w poruszaniu się oraz wykonywaniu codziennych czynności. Ich właściwy dobór uzależniony jest od rodzaju schorzenia pacjenta, jego kondycji fizycznej, etapu choroby lub rehabilitacji, a także od indywidualnych preferencji.

W zależności od potrzeb w naszej wypożyczalni można wynająć dwie kule ortopedyczne lub też pojedynczą sztukę. W naszej ofercie znajduje się również wynajem ortez, które pozwalają usztywnić i unieruchomić naruszone kości, mięśnie i stawy.

Oferta wynajmu kul inwalidzkich w Warszawie

Wypożyczalnia IMED oferuje kule ortopedyczne łokciowe i pachowe. Zdecydowanie bardziej popularne oraz częściej wykorzystywane są łokciowe kule inwalidzkie. Model pachowy dedykowany jest natomiast pacjentom, którzy nie mają dostatecznie wiele siły w rękach do dźwigania ciała lub których uraz nie pozwala na podpieranie się na przedramionach.

Zależy nam na jak największym komforcie i bezpieczeństwie naszych klientów, dlatego proponowane kule są lekkie i małe uciążliwe podczas codziennego użytkowania. Dodatkowo nie stanowią one zbędnego balastu oraz łatwo zabrać je ze sobą do dowolnego środka transportu. Każda kula ortopedyczna wyposażona jest w specjalną nakładkę antypoślizgową, która zwiększa bezpieczeństwo poruszania się. W naszej ofercie znajdują się również kolorowe kule dziecięce i młodzieżowe z możliwością regulacji wysokości. Pomogą one przetrwać najmłodszym trudny czas urazu, choroby lub rehabilitacji. Dla pacjentów całkowicie unieruchomionych oferujemy natomiast wynajem wózków inwalidzkich.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania oraz pomożemy w doborze sprzętu dopasowanego do dolegliwości pacjenta.

Projekt i wykonanie www.pcmagic.pl