Produkty: Podnośniki

Wyświetlone 1-1 z 1.

Podnośnik pacjenta – rehabilitacyjny

Unieruchomieni pacjenci bardzo często nie mogą samodzielnie się podnosić. Potrzebują więc wsparcia podczas przenoszenia i wykonywania codziennych czynności takich jak jedzenie czy mycie. Regularne dźwiganie jest niestety dużym obciążeniem dla kręgosłupa opiekuna. Dlatego w trosce o jego dobro oferujemy podnośnik osób niepełnosprawnych, który znacznie ułatwia codzienną opiekę nad chorym leżącym.

Podnośnik dla osób niepełnosprawnych – pomoc w opiece

Podnośnik rehabilitacyjny to stosunkowo często spotykany sprzęt w szpitalach lub domach opieki. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby wynająć go również do opieki domowej nad unieruchomionym pacjentem. Sprzęt taki umożliwia bezsiłowe przenoszenie oraz transport pacjenta z lub do łóżka, na wózek lub do łazienki. Wypożyczalnia IMED oferuje również profesjonalny schodołaz oraz rampy podjazdowe dla niepełnosprawnych, które ułatwiają transport pacjenta po schodach, bez konieczności dźwigania. Zdajemy sobie sprawę, jak trudna jest opieka nad osobą unieruchomioną w wyniku choroby, wypadku lub po zabiegu chirurgicznym. Dlatego zależy nam na odciążeniu opiekunów.

Elektryczny czy manualny – jaki podnośnik pacjenta wybrać?

Wypożyczalnia IMED dopasowuje się do potrzeb swoich klientów, oferując zarówno podnośnik pacjenta elektryczny, jak i nieco prostszy – manualny. Zdecydowanie większym odciążeniem dla opiekuna jest jednak wersja elektryczna, którą steruje się za pomocą przycisków pilota. Podnośnik manualny sprawdzi się natomiast w przypadku sporadycznej potrzeby przenoszenia pacjenta z miejsca na miejsce lub podczas transportu do przychodni. W naszej ofercie znajdują się podnośniki o zróżnicowanych gabarytach oraz sile udźwigu, które pomożemy dobrać do Twoich potrzeb. Bez względu na wybór, nasze urządzenia gwarantują łatwą obsługę oraz cichą pracę, która nie stresuje dodatkowo pacjenta.

Dlaczego warto wynająć podnośnik rehabilitacyjny?

Podnośnik rehabilitacyjny to sprzęt, który warto mieć w domu, jeśli opiekujemy się osobą unieruchomioną. Stanowi on bardzo duże odciążenie dla opiekuna, ponieważ zwalnia go z konieczności dźwigania podczas przenoszenia lub podnoszenia pacjenta. Zapraszamy do skorzystania z usług naszej wypożyczalni. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania oraz pomożemy w doborze sprzętu dopasowanego do potrzeb chorego i opiekuna.

Projekt i wykonanie www.pcmagic.pl